Logo

Sofa krevet

Број на оглас: 3437121 | Објавен на: 23.02.2020, 20:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 35 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Вид на оглас: Се продаваPogoden za detska soba, kako sofa vo kujna ili dnevna zavisno od potreba.
Ima golemi fioki za skladiranje

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Aleksandra

Потврден огласувач