Logo

Решетки за одвод

Број на оглас: 3437254 | Објавен на: 13.07.2020, 12:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат решетки за одвод со различна должина,ширина:28цм и висина:4цм.
Целосна должина на сите решетките е 44.5м

 Jane

Потврден огласувач