Logo

Seat Leon 1.9TDI

Број на оглас: 3437627 | Објавен на: 03.04.2020, 10:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Leon

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Seat Leon 2006god 1.9TDI 105ks 77kw so full oprema sredeno se do registracija. Napraven celosen servis na realna kilometraza.

EXTRA CENA NA LICE MESTO!!!

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 WV

Потврден огласувач