Logo

Потреба од искусни шофери со Ц и Е категорија .

Број на оглас: 3437801 | Објавен на: 26.03.2020, 20:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Инфо на телефон 070303160,070346688,078473912

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 dragan

Потврден огласувач