Logo

Гуми и бандажи

Број на оглас: 3438048 | Објавен на: 10.07.2020, 09:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Продавам две 15ки гуми со бандажи од Пежо 307.
Контакт: 075/485-105 Кире.

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Благоја

Потврден огласувач