Logo

Prodavam plug

Број на оглас: 3438178 | Објавен на: 22.02.2020, 10:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Plugot e kako nov, leskovacki plug.
071-219-295

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Angelco

Потврден огласувач