Logo

Kupuvam garaza vo Veles

Број на оглас: 3438512 | Објавен на: 01.07.2020, 01:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 9 m²

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Гаражи

Вид на оглас: Се бара


Барам/купувам гаража во Велес кај туберколозно (зад сендвичара Круг), зад Мишелинко или кај дистрибуција

Јавете се на 074 602 214

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Славчо

Потврден огласувач