Logo

woofer i pojacalo

Број на оглас: 3438532 | Објавен на: 04.04.2020, 20:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 120 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / Сабвуфери

Вид на оглас: Се продава


prodavam woofer BOSMAN i pojacalo MAGNAT moze i posebno

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 zoki

Потврден огласувач