Logo

Med

Број на оглас: 3438584 | Објавен на: 29.05.2020, 12:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Вид на оглас: Се продава


Se prodava med na golemo i malo.
Cena po dogovor

Mob 071 351 841
Mob 075 227 657

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Dragan

Потврден огласувач