Logo

Mishelin 225 55 16 letni

Број на оглас: 3439022 | Објавен на: 10.12.2019, 22:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


4 Solidni mishelinki 225 55 16 letni zdravi pravi ne se krivi... INFO NA BR. 076 991 281

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 pece

Потврден огласувач