Logo

Alarm senzor so sirena za poplava ili povisheno nivo na voda

Број на оглас: 3439304 | Објавен на: 23.05.2020, 01:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 590 МКД

Категорија: Дом и Градина / Безбедност и безбедносна опрема / Алармни уреди

Вид на оглас: Се продава


Избегнете големи штети од поплава или зголемено ниво на вода во некој сад со автономниот аларм-сензор за вода со сопствена сирена кој се напојува со една батерија 9V (не е вклучена во понудата)

Огласи од: M Shop

M Shop

Прилеп

Станете Премиум член

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 M Shop

Потврден огласувач