Logo

Prodavam LEXUS IS 220d 2007 god so full oprema

Број на оглас: 3439372 | Објавен на: 03.06.2020, 17:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Lexus

Модел: IS 220

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 100000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 173 kw / 235 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 7.300 €

8.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Lexus IS 220d 2007 god so full oprema vo odlichna sostojba 070452270 070452270 07045270 070452270 070452270

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Mario

Потврден огласувач