Logo

Nokia 930

Број на оглас: 3439543 | Објавен на: 26.03.2020, 23:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Nokia

Модел: 930

Боја: Black

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 4.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e vo odlicna sostojba !!!

https://m.gsmarena.com/nokia_lumia_930-6227.php

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач