Logo

Se prodava kuka cena povolna

Број на оглас: 3439569 | Објавен на: 04.07.2020, 22:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 1

Квадратура: 135 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Друго

Дворна површина: 135 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Реновирана

Опрема: Полу наместен

Година на градба: 1

Година на реновирање: 1

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Гаража + 1 Паркинг

Ориентација: Југ

Адреса: UL.MITRE VRQKOVSKI(13)

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kuka vo Bukovska naselba , ima prostor za dogovor okolu cenata za poveke info. na tel. 078 225 834 CENA PO DOGOVOR

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 oglasuvac

Потврден огласувач