Logo

Fiat 500 DT SPECIAL

Број на оглас: 3439815 | Објавен на: 22.05.2020, 23:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Broj za info :

Antonio: 076 241 092

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 Antonio

Потврден огласувач