Logo

Kverneland

Број на оглас: 3440064 | Објавен на: 07.07.2020, 15:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


plugot e 12 inci odlicen inf na tel 078271114 ili 071692820

 Свети Николе    Општина:Лозово

Прати Е-Маил

 viktor

Потврден огласувач