Logo

MacBook Pro

Број на оглас: 3440192 | Објавен на: 20.02.2020, 13:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Производител: Apple

Xaрд диск HDD: 200 GB

РАМ Меморија: 4 GB

Модел на процесор: Intel Core 2 Duo

Тип на хaрд диск: HDD

Големина на екран: 15 - 16 инчи

Цена: 130 €
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


MacBook Pro. Imate se na slikite. Sega e so NOVA baterija. Raboti sovrseno. Cenata e mnogu povolna i fixna.

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач