Logo

Trosed,dvosed,fotelja

Број на оглас: 3440560 | Објавен на: 01.04.2020, 22:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodavaat komplet trosed so mehanizam za spushtanje, dvosed isto so mehanizam za spustanje i fotelja. Cena po dogovor

 Alfa