Logo

PASSAT 1.9 TDI-110ks- PASAT (Bora.Golf.Seat.Audi.Fiat.Opel)

Број на оглас: 3440926 | Објавен на: 10.02.2020, 17:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 1.999 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


reg na bg tabli so napraven celosen servis
bes korozii
kako nov
na 149.000km
moze proverka kaj sakate po vasa zelba za km!!!

 Кратово

Прати Е-Маил

 DRAGE

Потврден огласувач