Logo

Bmw 320 i cabrio

Број на оглас: 3440958 | Објавен на: 07.08.2020, 00:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 2001

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Кабриолети

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 120 kw / 163 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 6.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


070939225.
Reg do 01.07.2021
Full servis

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Goni

Потврден огласувач