Logo

Ford Focus 1.6 TDCi -14

Број на оглас: 3441279 | Објавен на: 24.02.2020, 11:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 2014

Гориво: Дизел

Километри: 90000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 70 kw / 95 ks

Цена: 8.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Ford Focus so 1.6 TDCi motor proizveden 2014 godina.Ima izminato 90 iljadi kilometri.Registriran so zelen karton do 10 mesec 2020.Kolata e servisirana so smeneti Rebrast kais ulje vodna pumpa i site filtri.Od oprema poseduva klima,esp,abs,dva kluca,bord kompjuter,cd,aux,elektrika na prozorci,komandi na volan i meraci za pritisok vo gumite.

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Saso

Потврден огласувач