Logo

NISSAN X-TRAIL 2.2 DIESEL 4X4 2007 GODINA UVEZEN OD SVAJCARI

Број на оглас: 3441416 | Објавен на: 26.02.2020, 09:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Nissan

Модел: X-Trail

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 5.400 €

5.600 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


NISSAN X-TRAIL 2.2 DIESEL 4X4 2007 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA,REGISTRIRAN NA MK TABLI, DONESEN SO VOZENJE OD SVAJCARIJA, VISOKO NIVO NA OPREMA,REALNI 163.000.KM. SO SERVISNA KNISKA,NAPRAVEN KOMPLET SERVIS.
.BEZ ZAMENI...

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач