Logo

ALPINA paninarski cevli

Број на оглас: 3441447 | Објавен на: 22.11.2020, 16:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Спортски чевли

Големина: <40

Боја: Кафена

Цена: 2.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


Solidno socivani br.39

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 spase

Потврден огласувач