Logo

Lozova Rakija 100% Prirodna/Лозова Ракија 100% Природна!!!

Број на оглас: 3441625 | Објавен на: 12.07.2020, 17:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Храна и готвење / Пијалаци

Вид на оглас: Се продава


Се продава природна/домашна Ракија,праќам и по карго(жолта и бела).АНАСОНКА КОЈ ПРОБАЛ ЗНАЕ!!!

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 *******

Потврден огласувач