1 / 3
Agregat HOLLANDKRAFT Diesel
1 €
27.11.2019 21:41

Илинден / Скопје

Prodavam HOLLANDKRAFT Diesel generator
Monofazen, vo odlichna sostojba,malku koristen, donesen od Holandija

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

Ljube
Потврден огласувач
078440113
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам