Logo

Vw touran 2.0 tdi 🇨🇭🇨🇭

Број на оглас: 3442578 | Објавен на: 21.02.2020, 19:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Touran

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 5.600 €

5.800 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


vw touran 2.0 tdi nov uvoz od svajcarija 🇨🇭 ekstra sacuvano merakliski odrzuvano plateni site davacki do registracija atest foli
cena 5600 €
inf 071 357 600

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 zimer

Потврден огласувач