Logo

PEUGEOT 207 SW 1.4 95KS ATES PLIN

Број на оглас: 3442596 | Објавен на: 09.07.2020, 02:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 207

Година: 2008

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 100000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 70 kw / 95 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PEUGEOT 207 SW 1.4 16V 95KS 2008god. atest plin sega namesten so 3 godini garancij motor na lance perfekna sostojba mala potrosuvacka moze zamena

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Borce

Потврден огласувач