Logo

KLIMA.AUDI a4.PASSAT.

Број на оглас: 3442657 | Објавен на: 23.05.2020, 09:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 30 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


HLADNJAK klima-30eur. KLIMATRONIK audi a4-20eur.PRESOSTATI.-SENZORI. 5-10eur. AUDIa4- PASSAT.95-00. 110-90hp. tel.077521447. GEVGELIJA.

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 laki

Потврден огласувач