Logo

AUDI a4.

Број на оглас: 3443023 | Објавен на: 23.05.2020, 09:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 35 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVAT i.kompdnjak za klima.30eur. vakum i pumpa zaedno.30eur. tel.077521447. gevgelija se prodavat. razni delovi za audi a4. passat.95-2000. 077 521 447..

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 laki

Потврден огласувач