Logo

VENTILATOR PARNO.LADNJACI.COMPRESOR.

Број на оглас: 3443085 | Објавен на: 23.05.2020, 09:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: a4

Tип на делови: Клима уреди

Цена: 30 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


ZA AUDI a4.PASSAT. vetilator za parno.20eur. radiator za parno.20eur. hladjnak za klima.30eur. compresor za klima.80eur. godina.95-2000. tel.077 521 447. gevgelija.

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 laki

Потврден огласувач