Logo

Canon Eos 250/Rebel SL3 18-55mm NOV

Број на оглас: 3443131 | Објавен на: 01.08.2020, 09:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Резолуција: 20,1-25 Мегапиксели

Марка: Canon

Цена: 580 €
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Вид на оглас: Се продава


Fotoaparatot e donesen od stranstvo.
Voopsto ne e koristen. Doagja so celosno pakuvanje bez kutija.

Kontakt preku Viber Whatsapp Email 078339732

 Zoran

Потврден огласувач