Logo

Audi S8 bg tabli defek motor

Број на оглас: 3443455 | Објавен на: 20.02.2020, 09:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: S8

Година: 2000

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 265 kw / 360 ks

Цена: 2.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


S8

 Гевгелија    Општина:Дојран

Прати Е-Маил

 djoko

Потврден огласувач