Logo

KORG PA3X 76 keys , 256 ram

Број на оглас: 3443540 | Објавен на: 14.02.2020, 15:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Вид на оглас: Се продава


prodavam Korg Pa3x so 256 mb. ram
mnogu socuvan
Cena po dogovor
bez zameni !
za poveke info.. javete se na +38978406292 Vagner

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 arsim

Потврден огласувач