Logo

AUDI A4 2.0 TDI

Број на оглас: 3443547 | Објавен на: 22.11.2020, 18:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 9.500 €

9.600 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM AUDI A4 2.0 TDI - AVTOMATSKI MENJAC. GODINA NA PROIZVODSTVO 04/2008 , KUPENA OD PORSCHE SKOPJE, SO POMINATI REALNI 186.000 KM. KOLATA E VO PERFEKTNA SOSTOJBA, NAPRAVEN GOLEM SERVIS NA NEJZE NA 174.500 KM.
REGISTRIRANA CELA GODINA DO 05/2021

TEL ZA KONTAKT - 078-864-573
TEL ZA KONTAKT - 078-864-573
TEL ZA KONTAKT - 078-864-573

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Dooel Noce

Потврден огласувач