Logo

Yamaha TYROS 3

Број на оглас: 3443552 | Објавен на: 14.02.2020, 15:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Вид на оглас: Се продава


prodavam yamaha Tyros 3 , so 1 Gb. ram 20 Gb. HD.
sajzerot e mnogu socuvan , raboten samo vo studio ,
Bez zameni !!
za poveke info... javete se na +389 78406292 Vagner

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 arsim

Потврден огласувач