Logo

FIAT BRAVO 2012godina EURO 5 EXTRA

Број на оглас: 3443857 | Објавен на: 19.02.2020, 00:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Bravo

Година: 2012

Гориво: Дизел

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e maksimalno zacuvana
Od oprema poseduva
Abs Esp Airbag Tempomat klimatronik komandi na volan Parking senzori Bluetooth telefon
Dizel 1.6 jtdM so 88kw (120hp) so realni km novi gumi kompletno e servisirana bez mani zabeleski i ulozuvanja
TEL ZA KONTAKT 072250043

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 IGOR

Потврден огласувач