Logo

FORD FOCUS C-MAX 1.6 TDCI 110KS.

Број на оглас: 3443954 | Објавен на: 14.02.2020, 17:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus C-Max

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Цена: 3.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo extra sostojba. Napraven e komplet servis set rebrasti so vodna pumpa i komplet site filtri i ulje.ima 4 glanc novi gumi. Poveke info na telefon.

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Ilija

Потврден огласувач