Logo

NISSAN X-TRAIL 2.0 DIESEL 4X4 2007 GODINA UVEZEN OD SVAJCARI

Број на оглас: 3444086 | Објавен на: 09.07.2020, 11:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Nissan

Модел: X-Trail

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 6.150 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


NISSAN X-TRAIL 2.0 DIESEL 4X4 UVEZEN OD SVAJCARIJA,PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA,FULL OPREMA,REALNI KM SO SERVISNA KNISKA, BEZ ZAMENI...

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач