Logo

Yamaha R6

Број на оглас: 3444254 | Објавен на: 21.02.2020, 20:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Yamaha

Вид: Спортски

Година: 2004

Модел: YZF600 R6

Километри: 20000

Цена: 3.200 €

3.350 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Yamaha R6, na Mk tabli.
imam novi gumi i novi plocki, ne se staveni.
Samo za kesh
Info na viber 078 665 027

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 nenad

Потврден огласувач