Logo

Термо маски 2 во 1

Број на оглас: 3444555 | Објавен на: 27.03.2020, 14:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 219 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат термо маски 2 во 1 изработени од неопрен материјал, кој што овозможува пријатност за време на користењеното и лесен за одржување.
Термо маски наменети за скијање, возење мотор, велосипедизам, џогирање а исто така и за сите оние кои што се занимаваат со градежништво.
*** Неопрен материјал ***
*** Флексибилни и меки ***
*** Универзална големина ***
*** Одлични за сите спортски активности во претстојните ладни денови***
***Боја: ЦРНА***
Испорака по карго експрес низ цела Македонија

250 ДЕНАРИ

Контакт: 075/730-910 (може и на вибер)
Контакт: 075/730-910 (може и на вибер)
Контакт: 075/730-910 (може и на вибер)

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Borce

Потврден огласувач