Logo

Se prodava Peugeot 807

Број на оглас: 3445025 | Објавен на: 02.04.2020, 16:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 807

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 79 kw / 107 ks

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Full oprema
Bez nikakvo vlozuvanje
Novi gumi
Registrirano do 7 2020
Cena extra

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Riste

Потврден огласувач