Logo

GUMI ,, Sava " 205 / 55 / 16 4 kom

Број на оглас: 3445042 | Објавен на: 01.06.2020, 08:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Летни Гуми

Ширина: 205

Висина: 55

Дијаметар: 16

Цена: 6.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Letni Gumi Sava Intesa 205/55/16 4 kom= 6000 den.

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 ANE

Потврден огласувач