Logo

MITSUBISHI L200

Број на оглас: 3446593 | Објавен на: 26.02.2020, 15:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mitsubishi

Модел: L200

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 75 kw / 102 ks

Цена: 65 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


MITSUBISHI L200

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 shkelqim

Потврден огласувач