Logo

OPEL CORSA C 1.O

Број на оглас: 3446657 | Објавен на: 26.03.2020, 11:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2006

Гориво: Бензин

Километри: 100000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 44 kw / 60 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 23 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel corsa c 1.0 benzin 2006 godina ful oprema odlicna sostojba plateni davacki do registracija.
Tel. 070 666 111
078 23 23 75

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 Ljupco Cuculeski

Потврден огласувач