Logo

Opel Astra H

Број на оглас: 3447056 | Објавен на: 25.02.2020, 12:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Astra H
2005 god
Euro 4
Cosmo oprema

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Tome Nikolovski

Потврден огласувач