Logo

ATV HONDA 500 FM6

Број на оглас: 3447127 | Објавен на: 21.08.2020, 16:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Honda

Вид: ATV/со четири тркала

Година: 2019

Модел: ATV 500 Forman 500 fm6

Километри: 500000

Цена: 8.000 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Nova, podarok od
Verna-Makpetrol
Proizvedena za Americki pazar

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Tome Nikolovski

Потврден огласувач