1 / 3
МАСА СО 6 СТОЛА И ВИТРИНА, МАСИВНО ДРВО
349 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.01.2021 18:55

Струмица / Струмица

Комплет трпезариска маса со 6 стола и витрина од два дела. Сите се изработени од храстово дрво, масив. Масата е со димензии 90/140цм со продолжување до 183цм. Витрината е со димензии 160/50цм и висина 88 на долен дел и 160/37цм со висина 97цм на горен дел. Се продава комплет се или само витрина или маса со столови.
Цената е за комплет маса, столови и витрина

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Се продава од:

Vasko
Потврден огласувач
070253098
Испрати Е-маил до огласувачот