Logo

Nisan x -trail

Број на оглас: 3447293 | Објавен на: 27.03.2020, 13:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Nissan

Модел: X-Trail

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 10 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Nisanot e vo odlicna sostojba proizveden 2005 -2006 godina ful oprema 4 novi gumi i servis napraven. Tel za kontakt 078/471-758. Aleksandar

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Prilep

Потврден огласувач