Logo

Прашак и омекнувач за алишта

Број на оглас: 3447658 | Објавен на: 23.03.2020, 18:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Продавници, Трговија / Супермаркети

Вид на оглас: Се продава


Прашак за машинско перење на алишта, пола палета 50вреки по 10кг по цена од 300ден.
Омекнувач за алишта 10пакети, 4л цена 200ден.
Инфо: 075 317 320

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Robert

Потврден огласувач