Logo

НОВА КАСЕТА Shimano CS-HG318, 11-34T

Број на оглас: 3447802 | Објавен на: 14.02.2020, 17:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.050 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


CASSETTE SPROCKET SHIMANO ALTUS CS-HG31, 8 SPEED, 11-34.

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 velopazar